| EUR
0,- Kč - 0 ks zobrazit košík
v kódu v názvu v textu

Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástrojeRobert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje

Firma RS-servis a RS profi centrum si Vám dovoluje nabídnout široké spektrum nářadí a nástrojů od světově uznávaných výrobců , kteří patří mezi špičku ve svém oboru.

This demo requires Flash Player.
tisk   tiskTravní sekačka Mega 5220 LKT 3IN1 + parfém ZDARMA

foto

Kód:AKCE Mega 5220 LKT
DPH:21 %
Cena bez DPH:10983.00 Kč
Cena s DPH:13290 Kč
Hmotnost včetně obalu:48 kg
Doba dodání:1-3 dny
 ks 
Sdílet:
Zeptejte se prodejce

Travní sekačka Mega 5220 LKT 3IN1 + parfém ZDARMA!

Parametry

Vlastní pojezd: ANO
Motor: LAMBORGHINI 200cc, OHV 6,5 PS
Výkon motoru: 6,5 PS
Šířka sečení: 540 mm
Nastavení výšky: 27 - 72 mm, Centrální
Velikost kol přední: 200 mm
Velikost kol zadní: 290 mm
Objem koše: 70 l
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: Ocel
Startování: RECOIL - ruční
Mulčování: ANO
Pojezd:

ANO Zadní kola

Rychlost pojezdu: 4.5 km/h
Převodovka: Profi 3 rychlostní
Ergonomicky měkčená rukojeť: ANO
Boční deflektor: ANO
Ovládací panel na rukojeti: ANO
Hlučnost: 96 dB
Hmotnost: 38 kg
Záruka: 2 roky

 

Popis

Sekačka MeGA 5220 LKT je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její výbava  kvalitní zpracování a silný motor ji doslova předurčují  pro těžkou práci na velké plochy.  Sekačka MeGA 5220 LKT vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 3 in 1, což znamená, že sekačka MeGA 5220 LKT umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem ven. Tato poslední funkce se používá převážně na přerostlou trávu. Luxus této sekačce dodává profesionální 3-rychlostní převodovka, díky níž umíte pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek od velice pomalé chůze, až po svižný krok. Velká zadní  kola uložená oboustrně v ložiscích jsou ideální pro překonávání terénních nerovností přední kola jsou také uložena v obostraných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozdřejmostí.  Měkčená rukojeť a masivní ovládací panel s ovládacími prvky pojezdu a otáček motoru . Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.  Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš s polu se zajímavou cenou dělají z této sekačky MeGA 5220 LKT vlajkovou loď samotné značky MegaGroup. Dalším velkým unikátem je motor  Lamborghini .
Lamborghini
Zakladatel známé italské automobilky Lamborghini propůjčil svoje jméno exluzivní řadě travních sekaček a motorů. Na designu i vývoji motoru se podíleli návrháři a technici samotné továrny Lamborghini, kteří stvořili naprosto unikátní stroj, který svým vzhledem a technickými parametry zastińuje naprosto vše, co bylo v této oblasti vytvořeno. Motor Lamborghini s rozvodem OHV o obsahu 200 cc a výkonu 6,5 HP (nejvyšší kroutící moment ve třídě malých sekačkových motorů 14,7 Nm při max. otáčkách) je vybaven ocelovou vložkou válce, uložením hřídele do kuličkových ložisek a seřiditelným karburátorem. Výsledkem je výborná startovatelnost, kultivovaný chod, nižší spotřeba, lepší průběh kroutícího momentu, oproti motorům s rozvodem SV bez vložky válce. Předpokladem je vyšší životnost. Motory italské dílny lamborghini mají jako jedny z mála katalyzátor, čímž se výrazně odlišují od konkurence.

Uživatel:

Heslo:


registrace
konec prava
RS-PROFI centrum

Kontaktní formulář


Celé jméno:

Telefon:

E-mail:

Text:


Copyright © Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Výměna odkazů