| EUR
0,- Kč - 0 ks zobrazit košík
v kódu v názvu v textu

Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástrojeRobert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje

Firma RS-servis a RS profi centrum si Vám dovoluje nabídnout široké spektrum nářadí a nástrojů od světově uznávaných výrobců , kteří patří mezi špičku ve svém oboru.

This demo requires Flash Player.
tisk   tiskPůjčovna Bruska teleskopická na sádrokarton Žirafa DUO-SYSTÉM 710W 225mm 118-165mm délka

foto

Kód:P-DED7758
DPH:21 %
Cena bez DPH:370.20 Kč
Cena s DPH:448 Kč
Hmotnost včetně obalu:4 kg
Doba dodání:1-3 dny
Výrobce DEDRA PL
Kategorie Bruska na sádrokarton
Délka lišty 225mm
Velikost 710W
Typ COMBI
Třída Profesional
 ks 
Sdílet:
Zeptejte se prodejce

Půjčovna Bruska teleskopická na sádrokarton Žirafa DUO-SYSTÉM 710W 225mm 118-165mm délka

Popis:

Každé elektrické nářadí je skvělým pomocníkem při zdolávání nejrůznějších stavebních operací a úprav. Stejně tak je na tom i kvalitní bruska na sádrové povrchy s teleskopickou rukojetí. Dokáže celkově usnadnit práci s broušením a při tom nemusíte stát ihned pod inkriminovaným prostorem. Prašnost sádrového povrchu není příliš příjemná, proto se stává elektrická bruska na sádrové povrchy s teleskopickou rukojetí hodně populárním nářadím u kutilů i profesionálních řemeslníků.

 

Elektrická bruska od společnosti Dedra vyniká především svým výkonem a dlouhotrvající životností. Je vhodná k broušení klasických sádrokartonových stěn i stropů.

 

Elektrická bruska na sádrové povrchy a prašnost

 

Když se řekne broušení sádrového povrchu, ihned si určitě představíte zaprášenou místnost a respirátor na ústech. Ano, při používání běžných nástrojů tomu tak skutečně je, ale my máme pro vás skvělého pomocníka, který má v sobě zabudovaný důmyslný odsávací systém. Společně s teleskopickou tyčí je tento systém dokonalý pro broušení bez zbytečné produkce prašnosti. Šíření prachu jednoduše zmírníte připojením brusky k průmyslovému vysavači. Nutno podotknout, že průmyslový vysavač není součástí balení, ale lze u nás jeden z mnoha zakoupit a to za velice rozumné peníze.

 

Bruska na sádrové povrchy s teleskopickým ramenem

 

Elektrická bruska na sádrové povrchy je vybavena prodlouženým ramenem, které poskytuje skvělé podmínky pro práci ve vzdálenosti 3 až 3,5 metrů. Rameno je ukončeno na pohyblivé hlavici, čímž je umožněna práce na jakémkoliv povrchu v libovolném úhlu. Broušení stěn, stropů, ale i podlah je tak hodně usnadněno. Pokud zvolíte správnou zrnitost, nebude pro vás problém odstranit barvu nebo lepidlo z omítky nebo kovového povrchu.

 

Technické informace

 

  • Bruska na sádrové povrchy 710W, DUO-SYSTEM, teleskopická 1,18-1,65 m
  • Napětí 230 V / 50 Hz - Elektromotor (jednofázový, komutátorový)
  • Jmenovitý výkon: 710 W
  • Rychlost otáček hlavice 600-1500 ot./min (kulatá hlavice - rotační) nebo 3000-6000 ocs/min (trojúhelníková hlavice - oscilační)
  • Průměr (děrovaného) brusného kotouče se suchým zipem 225 – 230 mm / Rozměr strany děrovaného brusného trojúhelníku 225 mm / Celková délka brusky 1,18-1,65 m
  • Sada obsahuje: Teleskopická bruska 1 ks, Sada kotoučů brusného papíru 6 ks, Taška k přenášení 1 ks, Pružná hadice 4 m

 

 

 

Vhodné příslušenství k brusce - Průmyslový vysavač s vodním předfiltrem .

Uživatel:

Heslo:


registrace
konec prava
RS-PROFI centrum

Kontaktní formulář


Celé jméno:

Telefon:

E-mail:

Text:


Copyright © Robert Suchan, RS-Servis, nářadí, nástroje Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránek | Výměna odkazů